Programowanie i Outsourcing Programistów

Sztuczna Inteligencja, Przetwarzanie danych Big Data, Integracja systemów IT, Aplikacje webowe i mobilne, Monitoring systemów i aplikacji

Łączymy różne technologie!

O Nas

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Jeszcze niedawno zaczynaliśmy od świadczenia usług programistycznych w ramach projektów realizowanych przez duże firmy na polskim rynku. Jednak nadal był w nas niedosyt, chcieliśmy tworzyć własne projekty i odpowiadać na zapotrzebowanie rynku. Zrodził się też pomysł na nasz własny projekt mający pomóc polskim uczelniom, który obecnie realizujemy.

Tworzymy oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta i stosujemy rozwiązania innowacyjne. Posiadamy doświadczenie w zakresie tworzenia:

  • aplikacji webowych i mobilnych,
  • architektury zorientowanej na usługi i mikrousługi, zarówno ESB jak i mikroserwisy,
  • monitoringu usług i aplikacji,
  • inteligentnych rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję

Ciągle się rozwijamy, szczególnie w kierunku analizy dużych zbiorów danych czyli Big Data. Uczestniczymy w szkoleniach branżowych, dlatego z wiedzą na rynku IT jesteśmy zawsze na czasie.

Poszukujesz innowacji, chcesz ulepszyć swój produkt, czy może potrzebujesz specjalisty IT do pracy przy własnych projektach? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy ofertę, odpowiadającą potrzebom Twojej firmy.

Jesteś programistą i szukasz pracy w ciekawym zespole? Zapraszamy do formularza kontaktowego. Poszukujemy osób, gotowych podjąć się nowych wyzwań i chcących pracować przy ambitnych projektach.
Dlaczego my?

Dlaczego my? Ponieważ łączymy technologie.
Łączymy różne technologie
W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z różnych dziedzin. Standardem jest u nas praca zespołowa i szukanie najlepszych rozwiązań. Wykorzystujemy potencjał każdego z pracowników i łączymy różne technologie, aby dostarczone przez nas rozwiązanie, jak najlepiej odpowiadało na potrzeby Twojej Firmy.


Dlaczego my? Ponieważ tworzymy z pasją.
Tworzymy z pasją
Nasz zespół to grupa pasjonatów, znających najnowsze technologie i trendy w informatyce. Widząc braki na rynku, ciągle poszukujemy najlepszych rozwiązań. Jesteśmy na bieżąco, a nowości wykorzystujemy w naszych projektach. Tworzymy oprogramowanie, którego z przyjemnością sami byśmy używali.


Dlaczego my? Ponieważ patrzymy w przyszłość.
Patrzymy w przyszłość
W otaczającym nas świecie, informacja jest kluczowa. Wyciąganie właściwych wniosków z ogromu dostępnych danych to podstawa sukcesu. Ciągle się rozwijamy i wychodzimy poza ramy zwykłego programowania. Stosujemy sztuczną inteligencję, aby w pełni wykorzystać potencjał dostępnych danych.
O Nas

WspółpracaCentrum Rafinacji Informacji Uniwersytet Warszawski CRI           Logo Gaspol SA

W ramach wdrażania nowych technologii, współpracujemy z Uniwersytetem Warszawskim, który bardzo prężnie rozwija się w dziedzinie Big Data. Ostatnio nawet, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców został utworzony nowy kierunek studiów magisterskich, właśnie pod kątem kształcenia młodych ludzi w tej jakże przyszłościowej dziedzinie.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Problem do rozwiązania? A może chcesz się podzielić swoją wiedzą? Napisz do nas, odpowiemy niezwłocznie.


Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google (Polityka prywatności oraz Warunki usługi)
* Pola obowiązkowe