Programowanie i Outsourcing Programistów

Sztuczna Inteligencja, Przetwarzanie danych Big Data, Integracja systemów IT, Aplikacje webowe i mobilne, Monitoring systemów i aplikacji

Łączymy różne technologie!

O Nas

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Jeszcze niedawno zaczynaliśmy od świadczenia usług programistycznych w ramach projektów realizowanych przez duże firmy na polskim rynku. Jednak nadal był w nas niedosyt, chcieliśmy tworzyć własne projekty i odpowiadać na zapotrzebowanie rynku. Zrodził się też pomysł na nasz własny projekt mający pomóc polskim uczelniom, który obecnie realizujemy.

Tworzymy oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta i stosujemy rozwiązania innowacyjne. Posiadamy doświadczenie w zakresie tworzenia:

 • aplikacji webowych i mobilnych,
 • architektury zorientowanej na usługi i mikrousługi, zarówno ESB jak i mikroserwisy,
 • monitoringu usług i aplikacji,
 • inteligentnych rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję

Ciągle się rozwijamy, szczególnie w kierunku analizy dużych zbiorów danych czyli Big Data. Uczestniczymy w szkoleniach branżowych, dlatego z wiedzą na rynku IT jesteśmy zawsze na czasie.

Poszukujesz innowacji, chcesz ulepszyć swój produkt, czy może potrzebujesz specjalisty IT do pracy przy własnych projektach? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy ofertę, odpowiadającą potrzebom Twojej firmy.

Jesteś programistą i szukasz pracy w ciekawym zespole? Zapraszamy do formularza kontaktowego. Poszukujemy osób, gotowych podjąć się nowych wyzwań i chcących pracować przy ambitnych projektach.
Dlaczego my?

Dlaczego my? Ponieważ łączymy technologie.
Łączymy różne technologie
W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z różnych dziedzin. Standardem jest u nas praca zespołowa i szukanie najlepszych rozwiązań. Wykorzystujemy potencjał każdego z pracowników i łączymy różne technologie, aby dostarczone przez nas rozwiązanie, jak najlepiej odpowiadało na potrzeby Twojej Firmy.


Dlaczego my? Ponieważ tworzymy z pasją.
Tworzymy z pasją
Nasz zespół to grupa pasjonatów, znających najnowsze technologie i trendy w informatyce. Widząc braki na rynku, ciągle poszukujemy najlepszych rozwiązań. Jesteśmy na bieżąco, a nowości wykorzystujemy w naszych projektach. Tworzymy oprogramowanie, którego z przyjemnością sami byśmy używali.


Dlaczego my? Ponieważ patrzymy w przyszłość.
Patrzymy w przyszłość
W otaczającym nas świecie, informacja jest kluczowa. Wyciąganie właściwych wniosków z ogromu dostępnych danych to podstawa sukcesu. Ciągle się rozwijamy i wychodzimy poza ramy zwykłego programowania. Stosujemy sztuczną inteligencję, aby w pełni wykorzystać potencjał dostępnych danych.
O Nas

Outsourcing

Oferujemy usługi outsourcingowe, które pozwolą Twojej Firmie realizować swoje cele. Jesteśmy po to, aby dostarczać kompleksowych rozwiązań, tam gdzie one są potrzebne. Nasze zalety, to niższe koszty dla Twojej Firmy, dostęp do specjalistów z różnych dziedzin, elastyczność działania, oszczędność czasu, który pozwoli skupić się na celach Firmy, a także najlepsze standardy jakości.


Outsourcing programistyczny

 • Aplikacje webowe i mobilne

  Tworzymy oprogramowanie dedykowane, w postaci aplikacji webowych i mobilnych. Realizujemy projekty na zamówienie i skrojone na Twoje potrzeby. Świadczymy również wsparcie powdrożeniowe. Jesteśmy elastyczni i zwinni, tworzenie oprogramowania dzielimy na kilka etapów, na każdym z nich masz dostęp online do postępu prac.

 • Integracja usług i aplikacji

  Twoja Firma posiada różnorodne systemy informatyczne? Jeżeli tak, to dobrym rozwiązaniem będzie ich integracja. Jednym z rozwiązań może być stworzenie monolitycznej architektury skierowanej na usługi, czyli integracyjnej szyny danych (ESB). Zoptymalizujemy działanie ESB pod kątem potrzeb Twojej Firmy, aby komunikacja między systemami była szybka i sprawniejsza.

 • Analiza danych oraz monitoring aplikacji i usług

  Pomożemy Twojej Firmie w szybszym wykrywaniu błędów w aplikacjach, zapewniając monitoring systemów i aplikacji. Oferujemy konfigurację narzędzia do zarządzania dziennikami zdarzeń, pozwalającego wyszukiwać i analizować dane z różnych źródeł, a następnie prezentować je w formie graficznej przyjaznej dla użytkownika. W analizie Big Data ogromne możliwości daje połączenie narzędzia Elasticsearch z Hadoopem.
Outsourcing programistyczny

Outsourcing specjalistów IT

Outsourcing programistyczny
Twoja Firma potrzebuje specjalisty IT? Dostarczamy specjalistów z różnych technologii tj.: Java, mikroserwisy, integracja danych i aplikacji - ESB. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie doświadczenie, a swoje kompetencje cały czas podnoszą poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach branżowych. W ramach umowy nasz specjalista zostaje oddelegowany do pracy w Twojej Firmie, w określonym wymiarze godzin. Praca taka może odbywać się zdalnie lub w Twojej siedzibie. Przy większych projektach, aby sprostać potrzebom Twojej Firmy, możemy również znaleźć specjalistów z innych technologii IT, a nawet stworzyć całe zespoły projektowe.

 • Niskie koszty

 • Specjaliści

 • Elastyczność

 • Oszczędność czasu

 • Lepsze standardy

„Gdzieś, coś niesamowitego czeka abyśmy to odkryli.”
- Carl Sagan

Nasze Rozwiązania

Aplikacje webowe i mobilne

Tworzymy aplikacje webowe oraz coraz powszechniejsze aplikacje mobilne na urządzenia przenośne. Działamy w wielu obszarach i jesteśmy elastyczni. Potrafimy zaprojektować aplikację, która będzie działała w czasie rzeczywistym. Dostosujemy się do Ciebie, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie.

Integracja systemów

Projektujemy architekturę zorientowaną na usługi. Rozwiązania dobieramy pod kątem Twojej firmy. W zależności od potrzeb może to być architektura rozproszona, czyli mikroserwisy, albo monolityczna integracyjna szyna danych ESB. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety, to od specyfiki systemów IT w firmie zależy, które podejście będzie lepsze.

CybOS - Rozwiązania

Inteligentne projekty dla uczelni

Współpracujemy z uczelniami w zakresie rozwiązań E-learningowych, które w dobie pandemii stają się integralną częścią nauczania. Nasze oprogramowanie jest intuicyjne, pozwala zaoszczędzić czas i ograniczyć koszty. Z naszym oprogramowaniem nauczanie zdalne staje się łatwiejsze. Projektujemy interaktywne aplikacje oparte na komunikacji w czasie rzeczywistym.

Big Data i sztuczna inteligencja

Posiadamy odpowiednie rozwiązania do zarządzania dużymi ilościami danych. W analizie Big Data wykorzystujemy uczenie maszynowe. Ta technologia pozwala na automatyczną i precyzyjną predykcję. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji optymalizujemy procesy biznesowe. Wdrożenie tych rozwiązań pozwala obniżyć koszty i lepiej dotrzeć do potencjalnych klientów.


CybOS - Nasze rozwiązania

Pracujemy według metodyk zwinnych Agile. Takie podejście, pozwala nam dostarczyć gotowy produkt szybciej. Posiadamy narzędzie w chmurze i potrafimy podzielić się z klientem postępem swoich prac online. Użyte przez nas narzędzia pozwalają w dogodny sposób tworzyć i wersjonować dokumentację do realizowanych projektów. Najpierw skupiamy się na najważniejszych dla Ciebie aspektach, przygotowując MVP (minimum viable product). Ta pierwsza, podstawowa wersja produktu, pozwala określić, czy idziemy w dobrą stronę i w którym kierunku rozwijać dalej produkt. Dzięki temu możemy dokładać kolejne funkcjonalności bez zbędnych opóźnień w czekaniu na działający produkt. Jako nasz klient uczestniczysz w powstaniu ostatecznej wersji produktu, tak aby odpowiadała ona na Twoje potrzeby. Nie czekasz miesiącami na wielką niewiadomą!

WspółpracaCentrum Rafinacji Informacji Uniwersytet Warszawski CRI           Logo Gaspol SA

W ramach wdrażania nowych technologii, współpracujemy z Uniwersytetem Warszawskim, który bardzo prężnie rozwija się w dziedzinie Big Data. Ostatnio nawet, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców został utworzony nowy kierunek studiów magisterskich, właśnie pod kątem kształcenia młodych ludzi w tej jakże przyszłościowej dziedzinie.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Problem do rozwiązania? A może chcesz sie podzielić swoją wiedzą? Napisz do nas, odpowiemy niezwłocznie.


Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google (Polityka prywatności oraz Warunki usługi)
* Pola obowiązkowe