DARMOWY
KONWERTER
HEIC NA JPEG

Zamień zdjęcie w formacie HEIC
na JPEG i dziel się nim bez
ograniczeń!

Konwertowanie plików graficznych jest w pełni bezpieczne dla Ciebie. W przeciwieństwie do niektórych innych rozwiązań, pliki graficzne nie są kopiowane ani przechowywane na naszych serwerach. Wszystkie operacje konwersji są wykonywane w przeglądarce.

Korzyści takiego podejścia są znaczące. Możesz mieć pełną kontrolę nad Twoimi plikami graficznymi, a także zachować poufność i bezpieczeństwo danych. Nie ma potrzeby martwić się o przesyłanie cennych i poufnych informacji poza Twoje własne środowisko.
90%
Wybierz plik lub upuść go tutaj
Image jpeg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu przesłania tokenu to pobrania skonwertowanego pliku przez CybOS Sebastian Leśniewski z siedzibą w Warszawie. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej firmy spod adresu, którego zgoda dotyczy.
Pliki HEIC (High Efficiency Image Container) to najnowszy format zapisu obrazu wykorzystywany w urządzeniach takich producentów jak Apple czy Samsung. Zdjęcia zapisane w formacie HEIC zajmują dużo mniej miejsca, niż tradycyjne JPEG, nie tracąc przy tym na jakości.

Jednak korzystanie z nich poza telefonem nowej generacji lub w systemach innej firmy niż Apple nie jest na razie możliwe bez wspomagania się specjalnymi wtyczkami.

Dzięki konwersji plików HEIC na JPEG możesz korzystać ze swoich zdjęć na wszystkich urządzeniach i dzielić się nimi bez ograniczeń!

Używamy narzędzi do analizy zachowania użytkowników, aby poprawić jakość naszej strony. Czy zgadzasz się na ich użycie? Dowiedz się więcej.