O NAS

Witaj w naszej firmie!

Jesteśmy zespołem, który połączył prawie 20-letnie doświadczenie informatyczne, zdobyte podczas pracy dla dużych korporacji, z estetyką i najwyższym poziomem intuicyjności naszych produktów. Wiemy, że samo pisanie kodu to nie wszystko - ważne jest także zapewnienie naszym klientom atrakcyjnego i łatwego w obsłudze oprogramowania.

Jeśli prowadzisz własną firmę i marzysz o dotarciu do większej liczby klientów, świetnie się składa! Zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową wraz z unikalnym logo, które przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i wzmocni wizerunek Twojej marki.

Masz już dane sprzedażowe, ale nie wiesz, jak je wykorzystać, aby poprawić wyniki? Nie martw się! Nasza firma posiada zaawansowane narzędzia do analizy danych, dzięki którym od teraz analizowanie i interpretowanie informacji stanie się łatwiejsze i bardziej efektywne. Z nami zyskasz cenne wskazówki dotyczące optymalizacji procesów i podejmowania trafnych decyzji biznesowych.

Może posiadasz już swoją stronę internetową lub aplikację wspierającą Twój produkt lub działanie firmy, ale czegoś Ci w niej brakuje? Świetnie! Jesteśmy ekspertami w łączeniu różnych elementów i tworzeniu spersonalizowanych aplikacji użytkowych. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a z przyjemnością stworzymy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie, które idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi mini aplikacjami. Tworzymy rozwiązania, które pomagają naszym klientom osiągać sukces, dlatego jesteśmy pewni, że i Twoja firma znajdzie u nas odpowiednie wsparcie.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak skutecznie możemy wspomóc rozwój Twojego biznesu. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na kontakt!

Dlaczego my?

Tworzymy z pasją

Oprogramowanie przyjazne użytkownikowi

Najlepsze rozwiązania

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami

Łączymy technologie

Dopasowujemy technologie do Ciebie

Indywidualne podejście

Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby

Patrzymy w przyszłość

Ciągle się rozwijamy

Szybka odpowiedź

Odpowiadamy w ciągu kilku godzin

Nasze wdrożenia

Optymalizacja działania Integracyjnej Szyny Danych

Utworzenie działającego loggera i zaimplementowanie go do usług
Autoryzacja Basic
Optymalizacja modelu danych
Zastąpienie wielu tych samych bibliotek statycznych, biblioteką dynamiczną dla każdego projektu
Minimalizm, pozbycie się niepotrzebnych usług

Analiza danych z wykorzystaniem Elastic Stack

Zbieranie zdarzeń w aplikacjach działających w firmie
Wykrywanie anomalii w działaniu aplikacji
Śledzenie obciążenia systemów
Graficzna prezentacja w postaci wizualizacji i wykresów
Powiadomienie na maila o nieprawidłowościach

Chcesz dotrzeć do większej liczby klientów?

Używamy narzędzi do analizy zachowania użytkowników, aby poprawić jakość naszej strony. Czy zgadzasz się na ich użycie? Dowiedz się więcej.